3.Prednáška: Používanie integrovaných kariet v MHD

V mesiaci marec nás čaká v poradí už tretia prednáška o digitálnej gramotnosti, na ktorej sa dozviete praktické tipy a triky, ako jednoducho napríklad nabiť integrovanú kartu MHD. Prednášať medzi nás príde šofér autobusu Daniel Bartoň, ktorý nám prostredníctvom prezentácie prezradí fungovanie integrovaných kariet v doprave a tiež ich benefity. Po prednáške sa pôjdeme prejsť na zastávku Stanica Vinohrady, kde bude priestor na ďalšie otázky. Prednáška sa uskutoční v sobotu 26.3. 2022 od 9:00 hod. do 10:30 hod. Predpokladáme od 10:30 do 11:00 bude diskusia k téme a vedomostný kvíz. Vyhrať môžete hodnotné a praktické ceny. Na prednáške sa dozviete: Aké integrované karty v doprave vlastne poznáme? Aké výhody integrované karty ponúkajú? Ako používať integrované karty v praxi (v dopravnom podniku)? Miesto konania: Komunitné centrum, Stará jedáleň, adresa Pekná cesta 4, električka č.3 (zástavka Pekná cesta) Mapa Vstup: voľný Ak by ste chceli prekvapiť lektora a ostatných účastníkov, stačí upiecť Váš obľúbený koláč, nech máme dobré a domáce občerstvenie. Ďakujeme. Kontakt na organizátorov združenia Seniori v pohybe je  na tel. čísle 0944 577 573 alebo na e-mail: info@seniorivpohybe.aweby.online Za podporu projektu ďakujeme Nadačnému fondu Telekom pri Nadácii Pontis.

Ďaľšie články

Prechádzka v Horskom parku s výkladom – 2. časť

V spolupráci s pani Masarykovou sme pre Vás pripravili pokračovanie prechádzky v Horskom parku.  Tentokrát máme v pláne zavítať do Pruegerky (záhrady) a pôjdeme aj okolo Murmánskej výšiny – pamätníku obetiam Prvej svetovej vojny.

Šesť krokov ako zvíťaziť nad žltým bicyklom

Od septembra v Bratislave funguje nová služba Slovnaft BAjk – požičiavanie žltých bicyklov, za uvádzací poplatok jedno euro. Túto služby vnímame ako veľmi praktickú a využívanú, hlavne mladými ľuďmi. My sme sa pozreli na