7. Prednáška o aplikáciach na trénovanie pamäti a ukážka tréningu pamäti v praxi

Poznáte len klasické trénovanie pamäti pomocou sudoku alebo prostredníctvom križoviek? Príďte sa inšpirovať certifikovanou trénerkou pamäti Silviou Valovičovou, ktorá Vám predstaví a ukáže aplikácie, ktoré môžete používať a trénovať si pozornosť a pamäť týmto spôsobom. Nebude chýbať ani praktický tréning (bez aplikácií), aby ste si vedeli porovnať obe alternatívy na precvičenie kognitívnych funkcií mozgu Prednáška sa uskutoční pre zmenu v piatok 20.05. 2022 od 14:00 hod. do 16:00 hod. Miesto konania bude v Primaciálnom paláci v Justiho sieni v Starom meste. Justiho sieň sa nachádza hneď na prízemí, oproti vrátnici. V prípade priaznivého počasia bude prebiehať praktický tréning pamäti od 15:00 hod. do 16:00 hod. v Landererovom parku na Šafárikovom námestí. V Justiho sieni bude prebiehať tiež výstava preto budeme opatrní. Zákutia tohto miesta pôjdeme pozrieť prvýkrát, načo sa veľmi tešíme. Vstup: voľný Kontakt na organizátorov združenia Seniori v pohybe je  na tel. čísle 0944 577 573 alebo na e-mail: info@seniorivpohybe.aweby.online Za podporu projektu ďakujeme Nadačnému fondu Telekom pri Nadácii Pontis.

Ďaľšie články

Prechádzka v Horskom parku s výkladom – 2. časť

V spolupráci s pani Masarykovou sme pre Vás pripravili pokračovanie prechádzky v Horskom parku.  Tentokrát máme v pláne zavítať do Pruegerky (záhrady) a pôjdeme aj okolo Murmánskej výšiny – pamätníku obetiam Prvej svetovej vojny.

Šesť krokov ako zvíťaziť nad žltým bicyklom

Od septembra v Bratislave funguje nová služba Slovnaft BAjk – požičiavanie žltých bicyklov, za uvádzací poplatok jedno euro. Túto služby vnímame ako veľmi praktickú a využívanú, hlavne mladými ľuďmi. My sme sa pozreli na