8. Prednáška: Kritické myslenie a hoaxy

Viete ako má vyzerať silné heslo na ochranu svojich osobných údajov? Streli ste sa už s hoaxom? Prezradíme Vám, prečo je vlastne dobré si overovať informácie pred ich preposielaním? Lektor Ján Budaj , IT expert Vám porozpráva o výhodách používania kritického myslenia v online priestore a prezradí Vám, aké antivírusové programy je vhodné používať na ochranu Vášho počítača. Prednáška sa uskutoční v sobotu 28.05. 2022 od 09:00 hod. do 11:00 hod. Miesto konania pozor zmena Rodinné komunitné centrum Ráčik, adresa: Pekná cesta 9, MHD zástavka Pekná cesta (električka č.3) Po prednáške sa pôjdeme prejsť na Biely kríž cca. od 11:15 hod. do 13:30 hod. Vstup: voľný Kontakt na organizátorov združenia Seniori v pohybe je  na tel. čísle 0944 577 573 alebo na e-mail: info@seniorivpohybe.aweby.online. Za podporu projektu ďakujeme Nadačnému fondu Telekom pri Nadácii Pontis.

Ďaľšie články

Prechádzka v Horskom parku s výkladom – 2. časť

V spolupráci s pani Masarykovou sme pre Vás pripravili pokračovanie prechádzky v Horskom parku.  Tentokrát máme v pláne zavítať do Pruegerky (záhrady) a pôjdeme aj okolo Murmánskej výšiny – pamätníku obetiam Prvej svetovej vojny.

Šesť krokov ako zvíťaziť nad žltým bicyklom

Od septembra v Bratislave funguje nová služba Slovnaft BAjk – požičiavanie žltých bicyklov, za uvádzací poplatok jedno euro. Túto služby vnímame ako veľmi praktickú a využívanú, hlavne mladými ľuďmi. My sme sa pozreli na