9. Prednáška: O cvičení vo vonkajšom fitku a fitnes hodinkách

Váhate a rozmýšľate, že by ste skúsili cvičiť vo vonkajšom fitku? Napríklad na Kuchajde nájdete výborné miesto na praktický tréning a ukážku cvičenia. Už tento piatok Vám budúci fitnes tréner Timotej ukáže tipy a triky, ako správne cvičiť a nebáť sa vyskúšať si zacvičiť spolu v komunite. Poteší nás, ak zavoláte svoje kamarátky alebo svojich známych, zdieľajte toto podujatie, aby sa o tomto podujatí mohlo dozvedieť, čo najviac ľudí. Ďakujeme.

Radi Vám tiež zodpovieme aj na otázky k používaniu fitnes hodiniek pretože sa jedná naozaj o modernú a praktickú pomôcku. Ak máte už teraz pár otázok, napíšte nám ich na info@seniorivpohybe.sk a v piatok Vám na ne spolu s fitnes trénerom zodpovieme.

Nielen prechádzky ale aj cvičenia a posilňovanie svalov je najlepšie kombinovať. Práve v staršom veku si veľakrát môžeme povedať, že už to nie je nutné a je jednoduchšie pozerať doma televízor. Skúsme sa inšpirovať citátom od Aristotela „Pohyb je život.“  Neváhajte a príďte medzi nás. Tešiť sa na Vás bude fitnes tréner Timotej (študent FTVŠ).

Prednáška sa uskutoční v piatok 03.06. 2022 od 14:00 hod. do 15:30 hod.

Miesto stretnutia:  Amfiteáter Kuchajda, električková zastávka s názvom Kuchajda (číslo električky 4)

Vstup: voľný

Kontakt na organizátorov združenia Seniori v pohybe je  na tel. čísle 0944 577 573 alebo na e-mail: info@seniorivpohybe.sk.

Za podporu projektu ďakujeme Nadačnému fondu Telekom pri Nadácii Pontis.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pre pridanie komentáru uvedte výsledok + 45 = 49