9. Prednáška: O cvičení vo vonkajšom fitku a fitnes hodinkách

Váhate a rozmýšľate, že by ste skúsili cvičiť vo vonkajšom fitku? Napríklad na Kuchajde nájdete výborné miesto na praktický tréning a ukážku cvičenia. Už tento piatok Vám budúci fitnes tréner Timotej ukáže tipy a triky, ako správne cvičiť a nebáť sa vyskúšať si zacvičiť spolu v komunite. Poteší nás, ak zavoláte svoje kamarátky alebo svojich známych, zdieľajte toto podujatie, aby sa o tomto podujatí mohlo dozvedieť, čo najviac ľudí. Ďakujeme. Radi Vám tiež zodpovieme aj na otázky k používaniu fitnes hodiniek pretože sa jedná naozaj o modernú a praktickú pomôcku. Ak máte už teraz pár otázok, napíšte nám ich na info@seniorivpohybe.aweby.online a v piatok Vám na ne spolu s fitnes trénerom zodpovieme. Nielen prechádzky ale aj cvičenia a posilňovanie svalov je najlepšie kombinovať. Práve v staršom veku si veľakrát môžeme povedať, že už to nie je nutné a je jednoduchšie pozerať doma televízor. Skúsme sa inšpirovať citátom od Aristotela „Pohyb je život.“  Neváhajte a príďte medzi nás. Tešiť sa na Vás bude fitnes tréner Timotej (študent FTVŠ). Prednáška sa uskutoční v piatok 03.06. 2022 od 14:00 hod. do 15:30 hod. Miesto stretnutia:  Amfiteáter Kuchajda, električková zastávka s názvom Kuchajda (číslo električky 4) Vstup: voľný Kontakt na organizátorov združenia Seniori v pohybe je  na tel. čísle 0944 577 573 alebo na e-mail: info@seniorivpohybe.aweby.online. Za podporu projektu ďakujeme Nadačnému fondu Telekom pri Nadácii Pontis.

Ďaľšie články

Prechádzka v Horskom parku s výkladom – 2. časť

V spolupráci s pani Masarykovou sme pre Vás pripravili pokračovanie prechádzky v Horskom parku.  Tentokrát máme v pláne zavítať do Pruegerky (záhrady) a pôjdeme aj okolo Murmánskej výšiny – pamätníku obetiam Prvej svetovej vojny.

Šesť krokov ako zvíťaziť nad žltým bicyklom

Od septembra v Bratislave funguje nová služba Slovnaft BAjk – požičiavanie žltých bicyklov, za uvádzací poplatok jedno euro. Túto služby vnímame ako veľmi praktickú a využívanú, hlavne mladými ľuďmi. My sme sa pozreli na