Hľadáme blogera/blogerku

Máš rád výzvy? Si samostatná/ý? Nechýba ti odvaha a guráž na oslovenie ľudí? Potom hľadáme práve teba, do nového tímu blogerov ! Prihlás sa – ak si študent/tka 2. – 4 ročníka VŠ – alebo máš jednoducho čas prispieť svojim drahocenným časom, na veku nezáleží – máš chuť blogovať, zaujíma ťa svet blogovania (žurnalistika) – ovládaš slovenskú gramatiku – nebojíš sa urobiť rozhovor (pripraviť otázky, zrealizovať rozhovor, nahrať rozhovor, prepísať rozhovor) – dokážeš urobiť minimálne 1 rozhovor do mesiaca (jeden rozhovor môže trvať max 1 hodinu.), ideálne 2 – 3 rozhovory do mesiaca. Čo od nás získaš – zaškolíme ťa – zoznámiš sa s ľuďmi z rôznych profesií a oblastí – získaš prax v blogovaní, takže už len krôčik a môžeš sa stať redaktor – stretneš zaujímavý tím ľudí (aj keď sme občianske združenie Seniori v pohybe – sme cool tím zložený z mladých a kreatívnych ľudí, veď uvidíš 🙂 – ak nám spolupráca pôjde podľa predstáv, získať aj iné benefity, teambuilding a pod. V občianskom združení Seniori v pohybe sa venujeme rôznym aktivitám pre seniorov. Vďaka novému tímu blogerov (tebe) by sme chceli ukázať svetu, múdrosť starkých – prostredníctvom blogov, ktoré sa zverejnia na našej webovej stránke www.seniorivpohybe.sk, aj na blogu sme.sk. Pre vysvetlenie rozhovory by boli vedené aj so seniormi, nielen s nimi. Išlo by o široké spektrum oslovených ľudí (doktori, fyzioterapeuti, cvičitelia jogy a pod.) Ak Vás táto ponuka zaujala, neváhajte a prihláste sa. Budeme sa na Vás veľmi tešiť. tím Seniori v pohybe o.z.

Ďaľšie články

Prechádzka v Horskom parku s výkladom – 2. časť

V spolupráci s pani Masarykovou sme pre Vás pripravili pokračovanie prechádzky v Horskom parku.  Tentokrát máme v pláne zavítať do Pruegerky (záhrady) a pôjdeme aj okolo Murmánskej výšiny – pamätníku obetiam Prvej svetovej vojny.

Šesť krokov ako zvíťaziť nad žltým bicyklom

Od septembra v Bratislave funguje nová služba Slovnaft BAjk – požičiavanie žltých bicyklov, za uvádzací poplatok jedno euro. Túto služby vnímame ako veľmi praktickú a využívanú, hlavne mladými ľuďmi. My sme sa pozreli na