Hľadáme dobrovoľníka – správkyňu/správcu sociálnych sietí

Do občianskeho združenia Seniori v pohybe hľadáme správkyňu/správcu sociálnych sietí. Dobrovoľníctvo je vhodné pre: – Študentov / pracujúcich vo veku od 17 rokov do 50 rokov – Má voľný čas 3 – 5 hodín týždenne, ako budeš stíhať – Práca so sociálnymi sieťami ťa baví. Cítiš sa ako „ryba vo vode“ v online svete. – Máš dobrý vzťah k seniorom? Práca so seniormi je ti sympatická ? – Ak áno, tak nám napíš 🙂 Čo ťa čaká: – Spravovanie sociálnych sietí – facebook a instagram pre občianske združenie Seniori v pohybe – Vytváranie postov, albumov, príspevkov na sociálne siete – Vytváranie udalostí – Kreatívna práca Čo ti práca prinesie: – Dobrý pocit – Možnosť zaškolenia tvorenia dizajnu v programe canva – Staneš sa členom tímu Seniorov v pohybe – Zlepšenie sa v práci so sociálnymi sieťami alebo aj my sa naučíme niečo od teba – Nová skúsenosť a prax v dobrovoľníctve Budeme radi, ak sa prihlásiš a napíšeš nám, v prípade, že si sa našla/našiel v ponuke. Sme nové občianske združenie (vznikli sme v roku 2018) a naozaj budeme vďační, za tvoju pomoc. V prípade záujmu nám prosím napíš na e-mail: seniorivpohybe@gmail.com Tešíme sa na teba tím Seniorov v pohybe o.z.

Ďaľšie články

Prechádzka v Horskom parku s výkladom – 2. časť

V spolupráci s pani Masarykovou sme pre Vás pripravili pokračovanie prechádzky v Horskom parku.  Tentokrát máme v pláne zavítať do Pruegerky (záhrady) a pôjdeme aj okolo Murmánskej výšiny – pamätníku obetiam Prvej svetovej vojny.

Šesť krokov ako zvíťaziť nad žltým bicyklom

Od septembra v Bratislave funguje nová služba Slovnaft BAjk – požičiavanie žltých bicyklov, za uvádzací poplatok jedno euro. Túto služby vnímame ako veľmi praktickú a využívanú, hlavne mladými ľuďmi. My sme sa pozreli na