Hviezdny večer na vlnách swingu spolu s diskusiou o digitálnych technológiách/19.09/

Pondelkový podvečer presne 19.09. venujeme zaujímavému medzigeneračnému programu (nielen) pre seniorov a samozrejme aj pre širokú verejnosť. V komunitnom centre Stará jedáleň sa v diskusii s pánom Jánom Budajom a pani Zitou Rosůlkovou porozprávame o prínosoch ale aj úskaliach nových technológií. Zhrnieme si tiež oblasti, ktorým sme venovali projekt podporený Nadáciou Pontis s rôznymi témami prednášok s odborníkmi  na príklad na oblasti – platenie mobilom, používanie čítačky kníh, prevencia voči reťazovým e-mailom a pod.

Pohybom k tancu vo vlnách swingu. Tento večer si budete môcť vyskúšať tancovanie Charlestonu a Lindy Hopu, vďaka workshopom z tanečnej školy CHARLIE dance studio.

Radi by sme tiež oslovili aj nových dobrovoľníkov, ktorí majú radi seniorov a chceli by byť užitoční v pomoci pri aktivitách občianskeho združenia Seniori v pohybe.  

Miesto konania: Komunitné centrum Stará jedáleň, Pekná cesta 4, električka č.3 na zastávku Pekná cesta

Čas podujatia: od 16:00 hod.  do 20:00 hod.

Program:

16:00 – 17:00 – Medzigeneračná diskusia na tému digitálne technológie (v interiéri Starej jedálni)

17:00 – 18:30 – Workshop Charlestonu s tanečnou školou CHARLIE dance studio 18:30 – 19:00 (v exteriéri na dvore Starej jedálne, v prípade nepriaznivého počasia v telocvični)

18:30 – 19:00 – Rozhovor s dobrovoľníčkou, predstavenie organizácie Seniori v pohybe, aktuálne voľné dobrovoľné pozície (v interiéri Starej jedálni)

19:00 – 20:00 – Workshop Lindy Hopu s tanečnou školou CHARLIE dance studio (v exteriéri na dvore Starej jedálne, v prípade nepriaznivého počasia v telocvični)

Vstup voľný

Dresscode: odporúčame elegantné oblečenie

K dispozícii bude aj menšie občerstvenie.

Tešíme sa na Vás.

Budeme radi, ak v komunite Seniorov oceníte našu prácu úsmevom prípadne príspevkom tu: https://www.ludialudom.sk/profil/detail/37143

V prípade otázok nás prosím kontaktujte na tel. číslo 0944 577 573 alebo na e-mail: info@seniorivpohybe.sk

Projekt realizovaný s podporou hlavného mesta SR Bratislavy z grantového programu Bratislava pre všetkých. Za podporu projektu ďakujeme Nadačnému fondu Telekom pri Nadácii Pontis.