Kroková výzva na rozhľadňu pod Kamzíkom (19.11.2021)

Ani sme sa nenazdali a je tu posledná kroková výzva na rozhľadňu pod Kamzíkom (na Americkej lúke). Tradične v piatok 19.11. sa vydáme na krokovú výzvu v Bratislave. Ďakujeme nadácii SPP za podporu projektu. Vďaka ich podpore naši účastníci mohli mať k dispozícii na zapožičanie nordic walking palice a fitnes hodinky. Motivovať Vás opäť môže výhra grafiky rozhľadni pod Kamzíkom. Okrem vylepšovanie techniky nordic walking bude našim cieľom prejsť minimálne 7 000 krokov. Na zaznamenanie a výpočet krokov Vám poslúžia fitness hodinky. K dispozícii budú tiež nordic walking palice – v obmedzenom počte. Aplikácia na stiahnutie pre využitie fitnes hodiniek https://bit.ly/3isGrQ0 alebo bez fitnes hodiniek funguje aplikácia https://bit.ly/3it8bnB Pôjdeme po zelenej značke a neskôr odbočíme na (červenú značku) najznámejšiu cestu hrdinov SNP. Prechádzka k rozhľadni bude trvať cca. jednu hodinu. Trasa: Novembrová kroková výzva je na rozhľadňu pod Kamzíkom Doprava: trolejbusová zástavka Koliba, č. 44 Stretnutie na  konečnej zástavke Koliba Kedy: v piatok 19.11. Čas: POZOR ZMENA ČASU od 14:00 hod do 16:30 hod  Odporúčania: OTP režim, prosíme účastníkov, aby mali športovú obuv a tiež ruksak alebo ladvinku (kabelka je nevhodná pre šport nordic walking). Dôležité je tiež dbať na pitný režim (voda alebo teplý čaj). Dodržiavame tiež aktuálne nariadenia: podľa RÚVZ Bratislava Vstup: voľný V prípade, že máte záujem si zapožičať nordic walking palice a krokomer – fitness hodinky prosím zaregistrujte sa nižšie cez formulár. [contact-form-7 id=“1084″ title=“Novembrová kroková výzva na rozhľadňu pod Kamzíkom – registrácia účasti“] V prípade otázok nás kontaktujte na tel.čísle: 0944 577 573 alebo na e-mail: seniorivpohybe@gmail.com Za podporu projektu ďakujeme nadácii SPP.

Ďaľšie články

Prechádzka v Horskom parku s výkladom – 2. časť

V spolupráci s pani Masarykovou sme pre Vás pripravili pokračovanie prechádzky v Horskom parku.  Tentokrát máme v pláne zavítať do Pruegerky (záhrady) a pôjdeme aj okolo Murmánskej výšiny – pamätníku obetiam Prvej svetovej vojny.

Šesť krokov ako zvíťaziť nad žltým bicyklom

Od septembra v Bratislave funguje nová služba Slovnaft BAjk – požičiavanie žltých bicyklov, za uvádzací poplatok jedno euro. Túto služby vnímame ako veľmi praktickú a využívanú, hlavne mladými ľuďmi. My sme sa pozreli na