Kroková výzva na rozhľadňu pod Kamzíkom (19.11.2021)

Ani sme sa nenazdali a je tu posledná kroková výzva na rozhľadňu pod Kamzíkom (na Americkej lúke). Tradične v piatok 19.11. sa vydáme na krokovú výzvu v Bratislave. Ďakujeme nadácii SPP za podporu projektu. Vďaka ich podpore naši účastníci mohli mať k dispozícii na zapožičanie nordic walking palice a fitnes hodinky.

Motivovať Vás opäť môže výhra grafiky rozhľadni pod Kamzíkom.

Okrem vylepšovanie techniky nordic walking bude našim cieľom prejsť minimálne 7 000 krokov. Na zaznamenanie a výpočet krokov Vám poslúžia fitness hodinky. K dispozícii budú tiež nordic walking palice – v obmedzenom počte.
Aplikácia na stiahnutie pre využitie fitnes hodiniek https://bit.ly/3isGrQ0 alebo bez fitnes hodiniek funguje aplikácia https://bit.ly/3it8bnB

Pôjdeme po zelenej značke a neskôr odbočíme na (červenú značku) najznámejšiu cestu hrdinov SNP. Prechádzka k rozhľadni bude trvať cca. jednu hodinu.

Trasa:
Novembrová kroková výzva je na rozhľadňu pod Kamzíkom
Doprava: trolejbusová zástavka Koliba, č. 44

Stretnutie na  konečnej zástavke Koliba
Kedy: v piatok 19.11.
Čas: POZOR ZMENA ČASU od 14:00 hod do 16:30 hod 

Odporúčania: OTP režim, prosíme účastníkov, aby mali športovú obuv a tiež ruksak alebo ladvinku (kabelka je nevhodná pre šport nordic walking). Dôležité je tiež dbať na pitný režim (voda alebo teplý čaj).
Dodržiavame tiež aktuálne nariadenia: podľa RÚVZ Bratislava

Vstup: voľný

V prípade, že máte záujem si zapožičať nordic walking palice a krokomer – fitness hodinky prosím zaregistrujte sa nižšie cez formulár.


    V prípade otázok nás kontaktujte na tel.čísle: 0944 577 573 alebo na e-mail: seniorivpohybe@gmail.com

    Za podporu projektu ďakujeme nadácii SPP.

    Pridajte Komentár

    Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *