Kroková výzva na rozhľadňu vo Vrakuni / na Pamätník (29.10.)

Októbrová kroková výzva pokračuje, už v piatok 29.10. Spolu pôjdeme na rozhľadňu vo Vrakuni v lesoparku a skúsime ísť tiež ďalej na Pamätník Generála Milana Rastislava Štefánika v Moste pri Bratislave V prípade nepriaznivého počasia /dážď, silný vietor/ sa kroková výzva odkladá na 05.11.

DÁVAME DO POZORNOSTI ZMENU ČASU, ZAČÍNAME UŽ O 14:00 HOD.

Okrem vylepšovanie techniky nordic walking bude našim cieľom prejsť minimálne 10 000 krokov (ak ste s nami boli na predchádzajúcich výzvach, kroky spočítame a budete milo prekvapení, koľko krokov sa Vám podarilo splniť v tomto mesiaci). Jeden z Vás bude môcť opäť vyhrať grafiku rozhľadni vo Vrakuni.

Na zaznamenanie a výpočet krokov Vám poslúžia fitness hodinky. K dispozícii budú tiež nordic walking palice – v obmedzenom počte.
Aplikácia na stiahnutie pre využitie fitnes hodiniek https://bit.ly/3isGrQ0 alebo bez fitnes hodiniek funguje aplikácia https://bit.ly/3it8bnB

Trasa:
Októbrová kroková výzva je na rozhľadňu vo Vrakuni a na Pamätník Generála Milana Rastislava Štefánika v Moste pri Bratislave
Stretnutie: autobusová zástavka Šípová, autobus,č. 78 link miesta: https://bit.ly/3Ebbmc6
Kedy: v piatok 29.10.
Čas: POZOR ZMENA ČASU od 14:00 hod do 17:00 hod
V prípade nepriaznivého počasia /napríklad silný dážď/ sa podujatie odkladá na 05.11.
Odporúčania: Prosíme účastníkov, aby mali športovú obuv a tiež ruksak alebo ladvinku (kabelka je nevhodná pre šport nordic walking). Dôležité je tiež dbať na pitný režim (voda alebo minerálna voda).
Dodržiavame tiež aktuálne nariadenia: podľa RÚVZ Bratislava

Vstup: voľný

V prípade, že máte záujem si zapožičať nordic walking palice a krokomer – fitness hodinky prosím zaregistrujte sa nižšie cez formulár.


     

    V prípade otázok nás kontaktujte na tel.čísle: 0944 577 573 alebo na e-mail: seniorivpohybe@gmail.com

    Za podporu projektu ďakujeme nadácii SPP.

    Pridajte Komentár

    Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *