Kroková výzva okolo Draždiaka (1.10.2021)

Pokračujte s nami v krokovej výzve, pre zmenu na jazere Draždiak v Petržalke. Spolu sa pokúsime prejsť štyri okruhy jazera, spolu učite nájdeme motiváciu prejsť 10 000 krokov. POZOR ZMENA DÁTUMU PODUJATIA NA PIATOK 1.10. V prípade, že si chcete zapožičať fitness hodinky nainštalujte si do mobilného telefónu aplikáciu https://play.google.com/store/apps/details?id=com.canyon.fit&hl=sk&gl=US. Na zapožičanie budú tiež nordic walking palice , upozorňujeme, že v obmedzenom počte. Preferujeme Vašu registráciu, ktorá je možná cez formulár nižšie. Po tejto výzve budú môcť vyhrať dvaja z Vás krásne grafiky jazera Draždiak v rámčeku. Kvíz zabezpečime, keďže tentokrát nebudeme trénovať s fitnes trénerom. Tretia kroková výzva sa uskutoční na jazere Draždiak. Stretnutie: pred reštauráciou Oáza Draždiak link miesta: https://bit.ly/3CL2ybW MHD: Autobusová zastávka Technopol, autobusy 83, 93, 98 Kedy: v piatok 1.10. (presun zo štvrtka na piatok kvôli počasiu) Čas: od 16:00 hod do 18:00 hod Odporúčania: Prosíme účastníkov, aby mali športovú obuv a tiež ruksak alebo ladvinku (kabelka je nevhodná pre šport nordic walking). Dôležité je tiež dbať na pitný režim (voda alebo minerálna voda). Dodržiavame tiež aktuálne nariadenia: podľa RÚVZ Bratislava Vstup: voľný V prípade, že máte záujem si zapožičať nordic walking palice a krokomer – fitness hodinky prosím zaregistrujte sa nižšie cez formulár. [contact-form-7 id=“1084″ title=“Septembrová kroková výzva na Draždiaku – registrácia účasti“]   Doplňujúce otázky odpovieme na tel.číslo 0944 577 573 alebo prostredníctvom e-mailu: seniorivpohybe@gmail.com Za podporu projektu ďakujeme nadácii SPP.

Ďaľšie články

Prechádzka v Horskom parku s výkladom – 2. časť

V spolupráci s pani Masarykovou sme pre Vás pripravili pokračovanie prechádzky v Horskom parku.  Tentokrát máme v pláne zavítať do Pruegerky (záhrady) a pôjdeme aj okolo Murmánskej výšiny – pamätníku obetiam Prvej svetovej vojny.

Šesť krokov ako zvíťaziť nad žltým bicyklom

Od septembra v Bratislave funguje nová služba Slovnaft BAjk – požičiavanie žltých bicyklov, za uvádzací poplatok jedno euro. Túto služby vnímame ako veľmi praktickú a využívanú, hlavne mladými ľuďmi. My sme sa pozreli na