Modranské potulky na vežu a maľovanie akvarelom /18.11./ – kapacita naplnená.

Milí priatelia, v jesennom období plánujeme pre Vás zorganizovať tri potulky v Modre s kreatívnym zážitkom,  akvarelovej maľby (pamätáme si zo školy výtvarnú s vodovými farbami…). Len teraz budete mať možnosť naučiť sa maľovať akvarelom inak a zaujímavo (použijeme triky a rôzne efekty). Podarilo sa nám osloviť maliarku Janku Krištofík Lepejovú, ktorá sa venuje akvarelu dlhodo a jej akvarelové obrazy sú dokonca aj v Austrálii. V jej ateliéri, ktorý sa nachádza v Modre, kde budeme aj my počas workshopu zažijeme príjemnú atmosféru, ktorá prináša oddych a určitú formu arteterapie. Dávame do pozornosti, že workshop je vhodný aj pre začiatočníkov.

Prihlasovanie na podujatie je ukončené. Kapacita workshopu je naplnená. V prípade záujmu pripravujeme ešte dve podujatia do Modry, tešíme sa na Vás prípadne nabudúce.
Občianske združenie
Seniori v pohybe o.z.

Okrem kreatívnej tvorby vždy spoznáme iné miesto v Modre. Tentokrát zavítame na Modranskú vežu, ktorej interiér je čerstvo po rekonštrukcii. Čaká na nás krásny výhľad z veže, okrem iného približne 150 schodov a ocitneme sa vo 25m výške nad zemou. V prípade nepriaznivého počasia bude možnosť navštíviť galériu Ignáca Bizmayera.

Program 

09:00 – 12:00 – akvarelový wokrshop na tému MAKY V HMLE – pomôcky na workshop budú k dispozícií (naučíme sa jednoduchú techniku, ktorá je vhodná aj pre začiatočníkov) Budú aj prestávky podľa potreby. Akvarelové dielo si nakoniec môžete odniesť domov.

/miesto  Šúrska ulica č. 136, vedľa pražiarne kávy EBENICA/

cca. 12:20 – 13:20 – obed U Hoffera (cena 6,20€ denné menu, každý si hradí sám za seba) 

/adresa Dukelská 4, Modra/

cca. 13:30 – 14:30 – priehliadka Modranskej veže (V prípade nepriaznivého počasia bude možnosť navštíviť galériu Ignáca Bizmayera.)

Dobrovoľný príspevok na podujatie je 15€. Kapacita je naplnená.

Itinerár podujatia je nasledovný:

Autobus  č. 565 štartuje o 07:35 z Autobusovej stanice Mlynské nivy a o 08:34 vystúpime na zastávke Modra Štúrova. Potom spolu prejdeme cca. 1 km a pôjdeme do ateliéru na Šúrskej ulici.č 136 (cena lístka je 1,25 € pre seniora, v prípade, že ste držiteľmi karty Seniorpas a máte 70+ rokov dopravu máte bezodplatne).

Návrat domov autobusom č. 504 zo zástavky Modra Štúrova  o 15:07 hod. návrat na autobusovú stanicu v Bratislave o 16:08 hod. (cena lístka je 1,25 € pre seniora, v prípade, že ste držiteľmi karty Seniorpas a máte 70+ rokov dopravu máte bezodplatne).

Spestrite si jeseň maľovaním akvarelu a samozrejme pohybom spojeným s objavovaním malebného mesta Modra!

V prípade otázok nás kontaktujte na tel. číslo 0944 577 573 alebo na e-mail: info@seniorivpohybe.sk 

Tešia sa na Vás Evka, Ivka a Janka!

„Realizované s finančnou podporou Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.“