Nordic walking pre seniorov

Nordic walking pokračuje aj v decembri. Ak pravidelne chodíte von, určite ste si už na zimnejšie počasie zvykli, a preto vám nebude robiť najmenší problém, prejsť sa s nami okolo Štrkoveckého jazera aj ku koncu roka. Neváhajte a pripojte sa k nám aj v decembri – v piatok 20.12 o 15:00 hod. do 16:30 hod. Stretnutie je pred bývalým minigolfom – areál sa sa nachádza neďaleko hotela Junior. Nordic walking je v mesiaci december zadarmo. Tento projekt sa uskutočnil vďaka podpore Nadácie Henkel Slovensko. Prosím prineste si nordic walking palice, v prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel.číslo 0944 577 573 alebo na e-mail: seniorivpohybe@gmail.com. Tešíme sa na vás.

Ďaľšie články

Prechádzka v Horskom parku s výkladom – 2. časť

V spolupráci s pani Masarykovou sme pre Vás pripravili pokračovanie prechádzky v Horskom parku.  Tentokrát máme v pláne zavítať do Pruegerky (záhrady) a pôjdeme aj okolo Murmánskej výšiny – pamätníku obetiam Prvej svetovej vojny.

Šesť krokov ako zvíťaziť nad žltým bicyklom

Od septembra v Bratislave funguje nová služba Slovnaft BAjk – požičiavanie žltých bicyklov, za uvádzací poplatok jedno euro. Túto služby vnímame ako veľmi praktickú a využívanú, hlavne mladými ľuďmi. My sme sa pozreli na