Októbrová kroková výzva na Kamzík (8.10.)

Pokračujte s nami v ďalšej sérii krokových výziev v októbri, tentokrát skúsime spolu spoznávať aj viac prírody. Každý piatok sa spolu vyberieme na túru v rôznych miestach Bratislavy. Okrem toho budeme trénovať aj nordic walking techniku. Naším cieľom je dosiahnuť minimálne 15 000 krokov. Na zaznamenanie a výpočet krokov Vám poslúžia fitness hodinky. K dispozícii budú tiež nordic walking palice – v obmedzenom počte. Aplikácia na stiahnutie pre využitie fitnes hodiniek https://bit.ly/3isGrQ0 alebo bez fitnes hodiniek funguje aplikácia https://bit.ly/3it8bnB Rozhodli sme sa pre menšiu zmenu, kvízy budú v online verzii. Dostanete ich do e-mailových schránok, ak odoberáte naše pravidelné e-maily. Po každej výzve bude môcť jeden z Vás vyhrať grafiku daného miesta. Októbrová kroková výzva je na Kamzík (cez Ahoj) Mapa Trasy: Stretnutie: na MHD zástavke Riazanská (smer Rača), električka č.3 link miesta: https://bit.ly/3ou7Rss Kedy: v piatok 8.10. Čas: od 15:00 hod do 18:00 hod V prípade nepriaznivého počasia /napríklad silný dážď/ sa podujatie odkladá na 29.10. Odporúčania: Prosíme účastníkov, aby mali športovú obuv a tiež ruksak alebo ladvinku (kabelka je nevhodná pre šport nordic walking). Dôležité je tiež dbať na pitný režim (voda alebo minerálna voda). Dodržiavame tiež aktuálne nariadenia: podľa RÚVZ Bratislava Vstup: voľný V prípade, že máte záujem si zapožičať nordic walking palice a krokomer – fitness hodinky prosím zaregistrujte sa nižšie cez formulár. [contact-form-7 id=“1084″ title=“Októbrová kroková výzva na Kamzík – registrácia účasti“]   V prípade otázok nás kontaktujte na tel.čísle: 0944 577 573 alebo na e-mail: seniorivpohybe@gmail.com Za podporu projektu ďakujeme nadácii SPP.

Ďaľšie články

Prechádzka v Horskom parku s výkladom – 2. časť

V spolupráci s pani Masarykovou sme pre Vás pripravili pokračovanie prechádzky v Horskom parku.  Tentokrát máme v pláne zavítať do Pruegerky (záhrady) a pôjdeme aj okolo Murmánskej výšiny – pamätníku obetiam Prvej svetovej vojny.

Šesť krokov ako zvíťaziť nad žltým bicyklom

Od septembra v Bratislave funguje nová služba Slovnaft BAjk – požičiavanie žltých bicyklov, za uvádzací poplatok jedno euro. Túto služby vnímame ako veľmi praktickú a využívanú, hlavne mladými ľuďmi. My sme sa pozreli na