Októbrová kroková výzva na Malú Baňu (15.10)

Ďalšia októbrová kroková výzva sa uskutoční už v piatok 15.10. Spolu sa vyberieme na kopec Malá Baňa v Rači. V prípade nepriaznivého počasia /dážď, silný vietor/ sa kroková výzva odkladá na 29.10. Okrem vylepšovanie techniky nordic walking bude našim cieľom prejsť 15 000 krokov. Jeden z Vás bude môcť opäť vyhrať grafiku Malej Bane. Máte sa na čo tešiť. Na zaznamenanie a výpočet krokov Vám poslúžia fitness hodinky. K dispozícii budú tiež nordic walking palice – v obmedzenom počte. Aplikácia na stiahnutie pre využitie fitnes hodiniek https://bit.ly/3isGrQ0 alebo bez fitnes hodiniek funguje aplikácia https://bit.ly/3it8bnB V prípade, že si chcete zapožičať fitnes hodinky je potrebné prísť skôr o 20 minút, aby sme mali čas na presné nastavenie hodiniek, tzn. čas príchodu na zastávku Detvianska o 14:40 hod. Kvíz bude opäť v online podobe. Dostanete ho do Vašej e-mailovej schránky, ak odoberáte naše e-maily (novinky). Októbrová kroková výzva je na Malú Baňu Mapa Trasy: Stretnutie: na MHD zástavke Detvianska (smer Rača), električka č.3 link miesta:https://bit.ly/3lv1ofc Kedy: v piatok 15.10. Čas: od 15:00 hod do 18:00 hod V prípade nepriaznivého počasia /napríklad silný dážď/ sa podujatie odkladá na 29.10. Odporúčania: Prosíme účastníkov, aby mali športovú obuv a tiež ruksak alebo ladvinku (kabelka je nevhodná pre šport nordic walking). Dôležité je tiež dbať na pitný režim (voda alebo minerálna voda). Dodržiavame tiež aktuálne nariadenia: podľa RÚVZ Bratislava Vstup: voľný V prípade, že máte záujem si zapožičať nordic walking palice a krokomer – fitness hodinky prosím zaregistrujte sa nižšie cez formulár. [contact-form-7 id=“1084″ title=“Októbrová kroková výzva na Kamzík – registrácia účasti“]   V prípade otázok nás kontaktujte na tel.čísle: 0944 577 573 alebo na e-mail: seniorivpohybe@gmail.com Za podporu projektu ďakujeme nadácii SPP.

Ďaľšie články

Prechádzka v Horskom parku s výkladom – 2. časť

V spolupráci s pani Masarykovou sme pre Vás pripravili pokračovanie prechádzky v Horskom parku.  Tentokrát máme v pláne zavítať do Pruegerky (záhrady) a pôjdeme aj okolo Murmánskej výšiny – pamätníku obetiam Prvej svetovej vojny.

Šesť krokov ako zvíťaziť nad žltým bicyklom

Od septembra v Bratislave funguje nová služba Slovnaft BAjk – požičiavanie žltých bicyklov, za uvádzací poplatok jedno euro. Túto služby vnímame ako veľmi praktickú a využívanú, hlavne mladými ľuďmi. My sme sa pozreli na