Októbrová kroková výzva na Sitinu (22.10)

Pokračujeme v krokovej výzve, ktorá sa uskutoční už v piatok 22.10. Objavíme spolu náučný chodník Sitina v Karlovej Vsi.
V prípade nepriaznivého počasia /dážď, silný vietor/ sa kroková výzva odkladá na 29.10.

Okrem vylepšovanie techniky nordic walking bude našim cieľom prejsť minimálne 10 000 krokov (ak ste s nami boli na predchádzajúcich výzvach, kroky spočítame a budete milo prekvapení, koľko krokov sa Vám podarilo splniť v tomto mesiaci). Jeden z Vás bude môcť opäť vyhrať grafiku náučného chodníka Sitina.

Na zaznamenanie a výpočet krokov Vám poslúžia fitness hodinky. K dispozícii budú tiež nordic walking palice – v obmedzenom počte.
Aplikácia na stiahnutie pre využitie fitnes hodiniek https://bit.ly/3isGrQ0 alebo bez fitnes hodiniek funguje aplikácia https://bit.ly/3it8bnB

Októbrová kroková výzva je na náučný chodník Sitina
Stretnutie: Nám. sv. Františka (MiÚ Karlova Ves), električka č.4,č. 9 link miesta: https://bit.ly/3n8C4eB
Kedy: v piatok 22.10.
Čas: od 15:00 hod do 18:00 hod
V prípade nepriaznivého počasia /napríklad silný dážď/ sa podujatie odkladá na 29.10.
Odporúčania: Prosíme účastníkov, aby mali športovú obuv a tiež ruksak alebo ladvinku (kabelka je nevhodná pre šport nordic walking). Dôležité je tiež dbať na pitný režim (voda alebo minerálna voda).
Dodržiavame tiež aktuálne nariadenia: podľa RÚVZ Bratislava

Vstup: voľný

V prípade, že máte záujem si zapožičať nordic walking palice a krokomer – fitness hodinky prosím zaregistrujte sa nižšie cez formulár.


     

    V prípade otázok nás kontaktujte na tel.čísle: 0944 577 573 alebo na e-mail: seniorivpohybe@gmail.com

    Za podporu projektu ďakujeme nadácii SPP.