Októbrová kroková výzva na Sitinu (22.10)

Pokračujeme v krokovej výzve, ktorá sa uskutoční už v piatok 22.10. Objavíme spolu náučný chodník Sitina v Karlovej Vsi. V prípade nepriaznivého počasia /dážď, silný vietor/ sa kroková výzva odkladá na 29.10. Okrem vylepšovanie techniky nordic walking bude našim cieľom prejsť minimálne 10 000 krokov (ak ste s nami boli na predchádzajúcich výzvach, kroky spočítame a budete milo prekvapení, koľko krokov sa Vám podarilo splniť v tomto mesiaci). Jeden z Vás bude môcť opäť vyhrať grafiku náučného chodníka Sitina. Na zaznamenanie a výpočet krokov Vám poslúžia fitness hodinky. K dispozícii budú tiež nordic walking palice – v obmedzenom počte. Aplikácia na stiahnutie pre využitie fitnes hodiniek https://bit.ly/3isGrQ0 alebo bez fitnes hodiniek funguje aplikácia https://bit.ly/3it8bnB Októbrová kroková výzva je na náučný chodník Sitina Stretnutie: Nám. sv. Františka (MiÚ Karlova Ves), električka č.4,č. 9 link miesta: https://bit.ly/3n8C4eB Kedy: v piatok 22.10. Čas: od 15:00 hod do 18:00 hod V prípade nepriaznivého počasia /napríklad silný dážď/ sa podujatie odkladá na 29.10. Odporúčania: Prosíme účastníkov, aby mali športovú obuv a tiež ruksak alebo ladvinku (kabelka je nevhodná pre šport nordic walking). Dôležité je tiež dbať na pitný režim (voda alebo minerálna voda). Dodržiavame tiež aktuálne nariadenia: podľa RÚVZ Bratislava Vstup: voľný V prípade, že máte záujem si zapožičať nordic walking palice a krokomer – fitness hodinky prosím zaregistrujte sa nižšie cez formulár. [contact-form-7 id=“1084″ title=“Októbrová kroková výzva na Sitinu – registrácia účasti“]   V prípade otázok nás kontaktujte na tel.čísle: 0944 577 573 alebo na e-mail: seniorivpohybe@gmail.com Za podporu projektu ďakujeme nadácii SPP.

Ďaľšie články

Prechádzka v Horskom parku s výkladom – 2. časť

V spolupráci s pani Masarykovou sme pre Vás pripravili pokračovanie prechádzky v Horskom parku.  Tentokrát máme v pláne zavítať do Pruegerky (záhrady) a pôjdeme aj okolo Murmánskej výšiny – pamätníku obetiam Prvej svetovej vojny.

Šesť krokov ako zvíťaziť nad žltým bicyklom

Od septembra v Bratislave funguje nová služba Slovnaft BAjk – požičiavanie žltých bicyklov, za uvádzací poplatok jedno euro. Túto služby vnímame ako veľmi praktickú a využívanú, hlavne mladými ľuďmi. My sme sa pozreli na