Online o zdravej strave bohatej na živiny pre seniorov

Milí priatelia, rozhodli sme sa zorganizovať pre Vás pokračovanie praktickej a interaktívnej prednášky o tom, ako by mal vyzerať Váš jedálniček plný živín a zdravej stravy. Bc.Zdenka Havettová ako výživová poradkyňa Vám prestaví jeden ukážkový jedálniček (recetov a jedla), ktorý môže pre Vás slúžiť ako vzor. Viac informácií o prednášajúcej nájdete na tomto linku: www.ideotvojezdravie.sk Prednáška sa uskutoční v utorok 26.10. od 15:30 hod. do 16:30 hod. Samozrejme máme rezervovaných prvých desať minút na prípadné technické problémy. V prípade, že by ste mali problém s pripojením prosím kontaktujte nás na tel.č: 0944 577 573. V prípade záujmu o prednášku sa prosím prihláste na e-mail: seniorivpohybe@gmail.com, deň pred prednáškou Vám pošleme prihlasovacie údaje. Vstup je voľný. Ďakujeme za podporu projektu Nadácii ZSE.

Ďaľšie články

Prechádzka v Horskom parku s výkladom – 2. časť

V spolupráci s pani Masarykovou sme pre Vás pripravili pokračovanie prechádzky v Horskom parku.  Tentokrát máme v pláne zavítať do Pruegerky (záhrady) a pôjdeme aj okolo Murmánskej výšiny – pamätníku obetiam Prvej svetovej vojny.

Šesť krokov ako zvíťaziť nad žltým bicyklom

Od septembra v Bratislave funguje nová služba Slovnaft BAjk – požičiavanie žltých bicyklov, za uvádzací poplatok jedno euro. Túto služby vnímame ako veľmi praktickú a využívanú, hlavne mladými ľuďmi. My sme sa pozreli na