Piknik

Milí priatelia, rozhodli sme sa zorganizovať piknik v auguste, presne 3.8. o 15:00 hod. Stretnutie: na električkovej zastávke Sad Janka Kráľa, Divadlo Aréna (1) o 15:00 hod. S našimi dobrovoľníčkami pripravujeme pestrý program. Budete môcť hrať bedminton, hádzať si lietajúci tanier či hrať rôzne spoločenské hry. Porozprávame sa tiež o histórii parku. Postaráme sa o to, aby ste prežili pekné poobedie v príjemnom prostredí. Podujatie bude trvať od 15:00 hod. do 18:00 hod. Občianske združenie Seniori v pohybe zabezpečí deky, hry. Prosím prineste si na podujatie pitný režim a čo to na zahryznutie. Budeme radi, ak prídete aj s vnúčatami, bude nám veselšie. Tešíme sa na vás Tím Seniorov v pohybe.

Ďaľšie články

Prechádzka v Horskom parku s výkladom – 2. časť

V spolupráci s pani Masarykovou sme pre Vás pripravili pokračovanie prechádzky v Horskom parku.  Tentokrát máme v pláne zavítať do Pruegerky (záhrady) a pôjdeme aj okolo Murmánskej výšiny – pamätníku obetiam Prvej svetovej vojny.

Šesť krokov ako zvíťaziť nad žltým bicyklom

Od septembra v Bratislave funguje nová služba Slovnaft BAjk – požičiavanie žltých bicyklov, za uvádzací poplatok jedno euro. Túto služby vnímame ako veľmi praktickú a využívanú, hlavne mladými ľuďmi. My sme sa pozreli na