Pozastavenie tréningu pamäti a koordinačného cvičenia

O Z N A M Milí priatelia, dovoľujeme si vám oznámiť, že všetky aktivity v Komunitnom centre na Ovručskej č. 5 sú POZASTAVENÉ do odvolania. Tréning pamäti ani koordinačné cvičenie (piatok 6.3.) sa momentálne nekonajú.
O opätovnom otvorení Komunitného centra Vás budeme informovať. Ďakujeme za pochopenie. Za OZ Seniori v pohybe Silvia

Ďaľšie články

Prechádzka v Horskom parku s výkladom – 2. časť

V spolupráci s pani Masarykovou sme pre Vás pripravili pokračovanie prechádzky v Horskom parku.  Tentokrát máme v pláne zavítať do Pruegerky (záhrady) a pôjdeme aj okolo Murmánskej výšiny – pamätníku obetiam Prvej svetovej vojny.

Šesť krokov ako zvíťaziť nad žltým bicyklom

Od septembra v Bratislave funguje nová služba Slovnaft BAjk – požičiavanie žltých bicyklov, za uvádzací poplatok jedno euro. Túto služby vnímame ako veľmi praktickú a využívanú, hlavne mladými ľuďmi. My sme sa pozreli na