Pozorovanie sov v prírode

Zaujíma Vás aké druhy sov žijú v okolí?  Pridajte sa na večernú prechádzku spoznávania sov na Železnej studničke. Sprevádzať nás bude ornitológ a ekológ Ján Dobšovič. Ak máte odborné otázky, ktoré by ste sa chceli opýtať pána Dobšoviča, napíšte nám ich prosím na e-mail: info@seniorivpohybe.aweby.online. Na prechádzke Vám budú zodpovedané. Podrobnosti: Dátum prechádzky streda 09.03. 2022 Čas stretnutia o 18:30 hod. Predpokladaný koniec prechádzky o 20:00 hod. Miesto stretnutia: Partizánska lúka (parkovisko) za Červeným mostom. Autobus č.43. Vstupné: dobrovoľné Odporúčame obliecť si teplé oblečenie a mať športovú obuv. Prípadne si priniesť aj čelovky alebo baterky na svietenie. Organizátorov z občianskeho združenia Seniori v pohybe môžete kontaktovať telefonicky na 0944 577 573, alebo e-mailom na info@seniorivpohybe.aweby.online Tešíme sa na Vás. Ďakujeme za podporu Nadácii ZSE.

Ďaľšie články

Prechádzka v Horskom parku s výkladom – 2. časť

V spolupráci s pani Masarykovou sme pre Vás pripravili pokračovanie prechádzky v Horskom parku.  Tentokrát máme v pláne zavítať do Pruegerky (záhrady) a pôjdeme aj okolo Murmánskej výšiny – pamätníku obetiam Prvej svetovej vojny.

Šesť krokov ako zvíťaziť nad žltým bicyklom

Od septembra v Bratislave funguje nová služba Slovnaft BAjk – požičiavanie žltých bicyklov, za uvádzací poplatok jedno euro. Túto služby vnímame ako veľmi praktickú a využívanú, hlavne mladými ľuďmi. My sme sa pozreli na