Prechádzka podľa Márii /Jarovská Bažantnica/ + test pozornosti

Milí priatelia,
pridajte sa do našej komunity!
Pripravili sme pre Vás nenáročnú prechádzku, na ktorej spolu objavime barokový most. Dokonca sa prejdeme v chránenej oblasti. Odporúčame obuť si vhodnú turistickú obuv a priniesť si nordic walking palice. Ak máte tip na miesto ďalšej  prechádzky určite nám napíšte na info@seniorivpohybe.aweby.online, ďakujeme. Inspiráciou na trasu nám bola tentokrát pania Mária, ktorá vyslovila želanie a priala si prejsť túto trasu.
Rozhodli sme sa tiež spolupravocať so študentokou psychológie, ktorá pre Vás pripraví na začiatok prechádzky test pozornosti od 15:00 hod. do 15:30 hod.
Stretnutie na zastávke MHD Jasovská, číslo autobusu 98 alebo číslo 91.
Začiatok túry odhadujeme od 15:30 hod. a koniec do 17:30 hod./ako sme zverejnili v časopise inBA/
Určite odporúčame prísť skôr a zúčastniť sa testu pozornosti o 15:00 hod.
V prípade otázok nás kontaktujte na info@seniorivpohybe.aweby.online, alebo telefonicky na tel.č: 0944 577 573.
Seniori v pohybe o.z.

Ďaľšie články

Prechádzka v Horskom parku s výkladom – 2. časť

V spolupráci s pani Masarykovou sme pre Vás pripravili pokračovanie prechádzky v Horskom parku.  Tentokrát máme v pláne zavítať do Pruegerky (záhrady) a pôjdeme aj okolo Murmánskej výšiny – pamätníku obetiam Prvej svetovej vojny.

Šesť krokov ako zvíťaziť nad žltým bicyklom

Od septembra v Bratislave funguje nová služba Slovnaft BAjk – požičiavanie žltých bicyklov, za uvádzací poplatok jedno euro. Túto služby vnímame ako veľmi praktickú a využívanú, hlavne mladými ľuďmi. My sme sa pozreli na