Prechádzka v Horskom parku s výkladom

História Horského parku po súčasnosť, tomu sa bude venovať sprievodkyňa pani Masaryková, už v stredu doobeda. Zavítame aj do Wallner-Prügerovej záhrady. Zaradili sme viacero zaujímavých miest a počítame aj s prestávkami na oddych a zástavkou v horárni, kde sa bude môcť každý občerstviť a načerpať nových síl. Naspäť pôjdeme po Hlbokej ulici, kde sú nádherné vily a prechádzku ukončíme pri Akadémií vied (pri zástavke Pod stanicou). Podrobnosti: Dátum: v stredu 25.05. Čas stretnutia: o 8:50 hod. na Hodžovom námestí na autobusovej (trolejbusovej) zástavke pred prezidentským palácom, prosím buďte presní o 09:01 hod. odchádza trolejbus číslo 47 na zastávku Depo Hroboňova. Prechádzku plánujeme na dve hodiny (od 09:01 hod. do 11:00 hod.) Sprievodkyňa: Vierka Masayrková Vstup: voľný Výbava: odporúčame športovú obuv (pôjdeme aj cez mokrade, prípadne tenisky), prineste si aj pitný režim – vodu alebo minerálku. V prípade nepriaznivého počasia – dážď nájdeme náhradný termín. V prípade otázok nás kontaktujte tím Seniorov v pohybe na tel. číslo 0944 577 573 alebo na e-mail: info@seniorivpohybe.aweby.online Tešíme sa na Vás.

Ďaľšie články

Prechádzka v Horskom parku s výkladom – 2. časť

V spolupráci s pani Masarykovou sme pre Vás pripravili pokračovanie prechádzky v Horskom parku.  Tentokrát máme v pláne zavítať do Pruegerky (záhrady) a pôjdeme aj okolo Murmánskej výšiny – pamätníku obetiam Prvej svetovej vojny.

Šesť krokov ako zvíťaziť nad žltým bicyklom

Od septembra v Bratislave funguje nová služba Slovnaft BAjk – požičiavanie žltých bicyklov, za uvádzací poplatok jedno euro. Túto služby vnímame ako veľmi praktickú a využívanú, hlavne mladými ľuďmi. My sme sa pozreli na