Prednáška o blahodárnych účinkoch pohybu v prírode na ľudský organizmus

Rozhovor v prírode o pozitívnych účinkoch pohybu v prírode. Ako aktívny pohyb pomáha k rozvoju a psychickej pohode? Dozviete sa už v stredu ráno 28.7. o 9:15 hod. v amfiteátri na Železnej studničke. Prednášku o skúsenostiach z pschychologickej praxe príde predstaviť psychologička Mgr. Alexandra Fádliková. Žijeme v zvláštnej dobe, na každého vplyv pandémie vplýva inak. Dôležitosť rozhovorov je teraz veľmi dôležitá. Neformálne rozhovory nielen o pohybe ale aj o živote. V krásnom prostredí na Železnej studničke. Link na presné miesto stretnutia: https://bit.ly/3fcplV5 Príďte si vypočuť prednášku a porozprávajte sa s psychologičkou pani Fádlikovou na tému pohybu, zdravia a životných témach. Pani Fádliková má skúsenosť v práci v nemocnici a tiež pôsobila v detskom hospici Plamienok. Pobyt a pohyb v prírode pôsobí blahodarne na náš organizmus a pozitívne vplýva na naše zdravie, po fyzickej aj psychickej stránke. Pobyt v prírode pomáha zmierňovať stres, úzkosti a príznaky depresie. Spojenie s prírodou z nás robí šťastnejších a zdravších ľudí. V prípade otázok nás kontaktuje na tel.číslo 0944 577 573 alebo na e-mail: seniorivpohybe@gmail.com, ďakujeme Vstup na prednášku je voľný. Tešíme sa na Vás 🙂 Za podporu ďakujeme nadácii ZSE.

Ďaľšie články

Prechádzka v Horskom parku s výkladom – 2. časť

V spolupráci s pani Masarykovou sme pre Vás pripravili pokračovanie prechádzky v Horskom parku.  Tentokrát máme v pláne zavítať do Pruegerky (záhrady) a pôjdeme aj okolo Murmánskej výšiny – pamätníku obetiam Prvej svetovej vojny.

Šesť krokov ako zvíťaziť nad žltým bicyklom

Od septembra v Bratislave funguje nová služba Slovnaft BAjk – požičiavanie žltých bicyklov, za uvádzací poplatok jedno euro. Túto služby vnímame ako veľmi praktickú a využívanú, hlavne mladými ľuďmi. My sme sa pozreli na