Projektová manažérka/manažér malých projektov

Do občianskeho združenia Seniori v pohybe hľadáme projektového manažéra/manažérku malých projektov. Dobrovoľníctvo je vhodné pre: – Študentov / pracujúcich / seniorov vo veku od 17 rokov do 70+ rokov – Má voľný čas 4 hodiny týždenne, ako budeš stíhať – Rád objavuješ nové veci, máš kopu nápadov – Zaujíma ťa téma projektov, rád/rada by si vyskúšala napísať projekt/projekty – Napísal/napísala si už projekt? Poprípade si len po tom túžil/túžila? – Máš rád/rada tretí neziskový sektor? – Ak áno, tak nám napíš Čo ťa čaká: – Sledovanie výziev, ktoré sú určené pre tretí sektor – najmä pre skupinu seniorov, komunity – Následná konzultácia s tímom Seniori v pohybe – Písanie projektu v spolupráci s tímom alebo aj samostatne – Prípadné vyúčtovanie projektu Čo ti práca prinesie: – Dobrý pocit – Možnosť rozvoja v písaní projektov (tvorba rozpočtu a pod.) – Staneš sa členom tímu Seniorov v pohybe – Zlepšíš sa v tímovej práci, a samostatnej práci – Naučíš sa tiež vyúčtovať projekt – Nová skúsenosť a prax v dobrovoľníctve Budeme radi, ak sa prihlásiš a napíšeš nám, v prípade, že si sa našla/našiel v ponuke. Sme nové občianske združenie (vznikli sme v roku 2018) a naozaj budeme vďační, za tvoju pomoc. V prípade záujmu nám prosím napíš na e-mail: seniorivpohybe@gmail.com Tešíme sa na teba tím Seniorov v pohybe o.z.

Ďaľšie články

Prechádzka v Horskom parku s výkladom – 2. časť

V spolupráci s pani Masarykovou sme pre Vás pripravili pokračovanie prechádzky v Horskom parku.  Tentokrát máme v pláne zavítať do Pruegerky (záhrady) a pôjdeme aj okolo Murmánskej výšiny – pamätníku obetiam Prvej svetovej vojny.

Šesť krokov ako zvíťaziť nad žltým bicyklom

Od septembra v Bratislave funguje nová služba Slovnaft BAjk – požičiavanie žltých bicyklov, za uvádzací poplatok jedno euro. Túto služby vnímame ako veľmi praktickú a využívanú, hlavne mladými ľuďmi. My sme sa pozreli na