Ranná prechádzka v prírode

Chcete spoznať prírodu a krásy vtáčieho spevu hneď skoro z rána? Pridajte sa na odbornú prechádzku s výkladom od ornitológa a ekológa Jána Dobšoviča. Spolu budeme objavovať krásy prírody a budeme mať príležitosť vypočuť si komentovaný vtáčí spev. Zistíme tiež, prečo je teraz v lete počuť menej vtáčieho spevu. Stretávame sa Už v stredu 28.7. 2021 od 7:30 hod do 9:00 hod. Miesto stretnutia Partizánska lúka, parkovisko za Červeným mostom, Železná studnička autobusová zastávka Partizánska lúka (autobus č.43) Prosíme o dodržiavanie aktuálnych protipandemických opatrení. Vstup voľný Ďakujeme za podporu Nadácie ZSE.

Ďaľšie články

Prechádzka v Horskom parku s výkladom – 2. časť

V spolupráci s pani Masarykovou sme pre Vás pripravili pokračovanie prechádzky v Horskom parku.  Tentokrát máme v pláne zavítať do Pruegerky (záhrady) a pôjdeme aj okolo Murmánskej výšiny – pamätníku obetiam Prvej svetovej vojny.

Šesť krokov ako zvíťaziť nad žltým bicyklom

Od septembra v Bratislave funguje nová služba Slovnaft BAjk – požičiavanie žltých bicyklov, za uvádzací poplatok jedno euro. Túto služby vnímame ako veľmi praktickú a využívanú, hlavne mladými ľuďmi. My sme sa pozreli na