Septembrová kroková výzva na Kuchajde s fitnes trénerom

Pokračujte s nami v septembrovej krokovej výzve, tentokrát na jazere Kuchajda. Spolu sa pokúsime prejsť šesť okruhov jazera, spolu to zvládneme. V prípade, že si chcete zapožičať fitness hodinky nainštalujte si do mobilného telefónu aplikáciu https://play.google.com/store/apps/details?id=com.canyon.fit&hl=sk&gl=US. Na zapožičanie budú tiež nordic walking palice , upozorňujeme, že v obmedzenom počte. Preferujeme Vašu registráciu, ktorá je možná cez formulár nižšie. Na Kuchajde Vás bude čakať tiež prekvapenie – fitness tréners ktorým si budete môcť zacvičiť na vonkajšom fitku na Kuchajde. Po tejto výzve budú môcť vyhrať dvaja z Vás krásne grafiky jazera Kuchajda v rámčeku. Kvíz bude tentokrát v online podobe – pošleme Vám ho na e-mail. Druhá septembrová kroková výzva sa uskutoční na jazere Kuchajda. Stretnutie: pred Amfiteátrom na Kuchajde link miesta: https://bit.ly/3tWGUyy MHD: Električková zastávka MiÚ Nové Mesto (ex Polus City Center), električka: č. 4, č. 9, autobusy 50,51 Kedy: vo štvrtok 23.9.2021 Čas: od 16:00 hod do 18:00 hod Čas na tréning s fitnes trénerom : od 16:00 hod. do 17:00 hod. Odporúčania: Prosíme účastníkov, aby mali športovú obuv a tiež ruksak alebo ladvinku (kabelka je nevhodná pre šport nordic walking). Dôležité je tiež dbať na pitný režim (voda alebo minerálna voda). Dodržiavame tiež aktuálne nariadenia: podľa RÚVZ Bratislava Vstup: voľný V prípade, že máte záujem si zapožičať nordic walking palice a krokomer – fitness hodinky prosím zaregistrujte sa nižšie cez formulár. [contact-form-7 id=“1084″ title=“Septembrová kroková výzva na Kuchajde – registrácia účasti“]   Doplňujúce otázky odpovieme na tel.číslo 0944 577 573 alebo prostredníctvom e-mailu: seniorivpohybe@gmail.com V prípade nepriaznivého počasia nájdeme iný termín podujatia. Ďakujeme za pochopenie. Za podporu projektu ďakujeme nadácii SPP a nadácii ZSE.

Ďaľšie články

Prechádzka v Horskom parku s výkladom – 2. časť

V spolupráci s pani Masarykovou sme pre Vás pripravili pokračovanie prechádzky v Horskom parku.  Tentokrát máme v pláne zavítať do Pruegerky (záhrady) a pôjdeme aj okolo Murmánskej výšiny – pamätníku obetiam Prvej svetovej vojny.

Šesť krokov ako zvíťaziť nad žltým bicyklom

Od septembra v Bratislave funguje nová služba Slovnaft BAjk – požičiavanie žltých bicyklov, za uvádzací poplatok jedno euro. Túto služby vnímame ako veľmi praktickú a využívanú, hlavne mladými ľuďmi. My sme sa pozreli na