Septembrová kroková výzva na Štrkoveckom jazere

Zapojte sa do septembrovej krokovej výzvy, každý týždeň vyhlásime jedno jazero, pre tréning nordic walking techniky v krásnom prostredí. Naším cieľom je dosiahnuť minimálne 10 000 krokov. Na zaznamenanie a výpočet krokov Vám poslúžia fitness hodinky. K dispozícii budú tiež nordic walking palice – v obmedzenom počte. Keďže nám tiež záleží na Vašom vzdelávaní a naším cieľom je vytvárať podmienky na neformálne vzdelávanie, dozviete sa na mieste aj informácie o histórii jednotlivých jazier (formou informačných tabúľ). Na konci Vás bude čakať kvíz. Po každej výzve bude môcť jeden z Vás vyhrať grafiku daného jazera. Prvá septembrová kroková výzva začína na Štrkoveckom jazere. Stretnutie: Bufet Štrkovec link miesta: https://bit.ly/3nC96pl MHD: Autobusová zastávka Drieňová (Štrkovec), autobusy 74,75,78,98. Kedy: vo štvrtok 16.9.2021 Čas: od 16:00 hod do 18:00 hod Odporúčania: Prosíme účastníkov, aby mali športovú obuv a tiež ruksak alebo ladvinku (kabelka je nevhodná pre šport nordic walking). Dôležité je tiež dbať na pitný režim (voda alebo minerálna voda). Dodržiavame tiež aktuálne nariadenia: podľa RÚVZ Bratislava Vstup: voľný V prípade, že máte záujem si zapožičať nordic walking palice a krokomer – fitness hodinky prosím zaregistrujte sa nižšie cez formulár. [contact-form-7 id=“1084″ title=“Septembrová kroková výzva na Štrkoveckom jazere – registrácia účasti“]   Za podporu projektu ďakujeme nadácii SPP.

Ďaľšie články

Prechádzka v Horskom parku s výkladom – 2. časť

V spolupráci s pani Masarykovou sme pre Vás pripravili pokračovanie prechádzky v Horskom parku.  Tentokrát máme v pláne zavítať do Pruegerky (záhrady) a pôjdeme aj okolo Murmánskej výšiny – pamätníku obetiam Prvej svetovej vojny.

Šesť krokov ako zvíťaziť nad žltým bicyklom

Od septembra v Bratislave funguje nová služba Slovnaft BAjk – požičiavanie žltých bicyklov, za uvádzací poplatok jedno euro. Túto služby vnímame ako veľmi praktickú a využívanú, hlavne mladými ľuďmi. My sme sa pozreli na