Skutky, ktoré sa naozaj stali

V dnešnom článku sa zameriame na skutky, ktoré sú skutočné a naozaj sa stali. Majú súvislosť s každodennou realitou a reflektujú realitu zo sveta dobrovoľníkov.

Dobro, a dobré skutky sú súčasťou nás všetkých. Záleží samozrejme na výchove a povahe jedinca, či sa vyberie cestou dobra alebo zla. Všetci vieme, že život nie je vždy rozprávkový a veľakrát nám pripravuje tŕnistú cestu.

Seniori tvoria skupinu obyvateľstva, ktorá je zraniteľná. Nielen čo sa týka finančného zabezpečenia, ale aj sociálnej izolácie.

Stále sa ale nájdu dobrovoľníci, ktorí sa snažia pozitívne ovplyvniť život seniorov.

Do organizácie Seniori v pohybe sme privítali zatiaľ dvoch dobrovoľníkov, ktorí sa aktívne zapájajú do aktivít, ktoré prispievajú ku kvalitnejšiemu tráveniu voľného času seniorov.

Privítali sme medzi nás jednu seniorku, ktorá je veľmi aktívna a rada sa realizuje v rôznych oblastiach. Rozhodla sa, že bude organizovať výlety vlakom, a aj vďaka nej sme mohli navštíviť mestá Komárno a Svätý Jur.

Druhým dobrovoľníkom je mladý tínedžer, ktorý vníma dobrovoľníctvo, ako veľký prínos pre spoločnosť a rozhodol sa nám pomôcť s organizáciou prechádzok do útulku Slobody zvierat.

Obaja dobrovoľníci sú pre nás veľká pomoc. Organizácia aj vďaka tomu, môže tvoriť zaujímavý program a aktivity, ktoré uvítajú mnohí seniori a seniorky.

Rozhodli sme sa osloviť touto cestou priamo aj vás. Noví dobrovoľníci majú k nám dvere otvorené. Ak aj vy túžite zapojiť sa do dobrovoľnej práce a pomôcť tímu Seniorov v pohybe, stačí ak nám napíšete na seniorivpohybe@gmail.com a môžete sa zapojiť do širokej ponuky určenej pre dobrovoľníkov.

Viac informácií nájdete na www.seniorivpohybe.sk

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *