Splav Malého Dunaja 31.07. /Seniori v pohybe/

Milí priatelia, pripravili sme pre Vás novinku. Zisťovali sme od Vás záujem o účasť na splave a väčšina odpovedí bola pozitívna preto náš tím oslovil firmu, ktorá sa venuje splavovaniu Malého Dunaja a určili sme termín splavu na nedeľu 31.07.2022 /doobeda/. Výhodou splavu je, že každý účastník bude na katamaráne (lodi) s dobrovoľníkom, ktorý/ktorá úž splavoval/a a má skúsenosti so splavovaním.

Občianske združenie Seniori v pohybe na záver splavu objedná malé občerstvenie – zemiakové placky a nealko nápoje v konečnej stanici splavu pri strome u Pacha v Hurbanovej Vsi. Rozhodli sme sa týmto spôsobom osláviť štvrté narodeniny združenia Seniori v pohybe.

Účastnícky poplatok na splav je 20€ na osobu (v cene je zarátané požičanie lode, tiež účasť dobrovoľníka na splave – miesto v lodi). Počet miest je obmedzený. Záväznú prihlášku s povinnosťou platby na splav nájdete tu: https://bit.ly/3PyyUNA

Itinerár podujatia je nasledovný:

Cesta do Novej Dedinky – Bratislava – Nová Dedinka

Autobus štartuje 07:07 z Autobusovej stanice Mlynské nivy a o 07:45 vystúpime na zastávke Nová Dedinka Pri Hati. Potom spolu prejdeme 150 metrov a potom nájdeme lodenicu.

Cesta splavu

začiatok Nová Dedinka –  koniec v Hurbanovej Vsi (strom u Pacha)

Predpokladáme trvanie splavu od 08:00 hod – do 12:00 hod.

Trvanie obeda od 12:00 hod. do 13:30 hod. Občerstvenie – spoločný obed (zemiakové placky a nealko pitie).

Návrat z Hurbanovej Vsi (strom u Pacha) minibusom spolu s loďmi do lodenice v Novej Dedinke 13:30 hod. – 14:00 hod.

Návrat domov autobusom zo zástavky Nová Dedinka Pri Hati od 14:15 hod. návrat na autobusovú stanicu v Bratislave o 14:54 hod.

Odporúčané vybavenie na splav: 2l vody, pokrývku hlavy (klobúk, šiltovka), opaľovací krém, športové oblečenie, obuv môžu byť aj sandále, prosíme neberte si veľký ruksak, odporúčame si zobrať malý ruksak s dokladmi, na doklady dobrovoľníci prinesú kapsičky, ktoré sú nepremokavé. Prineste si niečo malé pod zub (tyčinka, ovocie, koláčik). Vesty budú k dispozícii od firmy u ktorej sme objednávali splav.

Občianske združenie Seniori v pohybe zabezpečí účasť dobrovoľníkov na splave, spoločný obed s občerstvením, uhradíme tiež cestu minibusom z Hurbanovej Vsi (strom u Pacha) do Novej Dedinky.

Teší sa na Vás tím Seniorov v pohybe /Evka, Ivka, Zlatica/.