Spoznávanie Račianského chotára s nordic walkingom

Milí priatelia,

už v sobotu 21.8. organizujeme pre Vás krásnu nordic walking akciu v Rači. Na podujatí sa naučíte techniku nordic walking a spoznáte krásy zákutí Račianskeho chotára. Cesta bude označená a každý účastník dostane mapu trasy.

Počas podujatia budeme môcť vyskúšať originálny nordic walking tréning s inštruktorokou noridc walkingu Annou Saskovou.
K dispozícii bude tiež druhá lektorka v prípade veľkého záujmu o inštruktáž.

Presný program podujatia

8:15 – 8:45 – Registrácia účastníkov + zapožičanie nordic walking palíc v komunitnom centre na dvore Stará jedáleň adresa Pekná cesta 4

9:00 – 10:00 Inštruktáž nordic walkingu s Annou Saskovou – miesto Hospodársky dvor (vystúpite na električkovej zastávke Pekná cesta pôjdete smerom hore k Lidlu a po 500m bude odbočka na Hospodársky dvor) link miesta: https://bit.ly/3g4q6Qh

10:00 – 11:30 Nordic walking prechádzka Račianskym chotárom, trasa Hospodársky dvor – Levanduľová vinica – Horáreň Pekná cesta – Kamenné tváre – Vodná nádrž Vasjpeter – Hulanský (možnosť zakúpiť si vínko a občerstvenie)

12:00 – odovzdávanie cien za najlepšiu techniku nordic walking, altánok Hulanský (ceny sú nordic walking palice a kniha o Rači)

Bližšie informácie, cesta bude označená páskou, na hlavných miestach budú tabuľe s úlohami. Nordic walking palice si budete môcť zapožičať na začiatku trasy v Hospodárskom dvore. Ak máte svoje vlastné odporúčame si ich priniesť :).

Sprevádzať Vás bude po ceste Anna Sasková a Eva Soldánová. Zabezpečíme tiež dobrovoľníkov. K dispozícii bude tiež minerálna voda pre každého účastníka.

Vstup voľný

V prípade otázok sa na nás prosím obráťte telefonicky 0944 577 573 alebo e-mailom seniorivpohybe@gmail.com

Za finančnú podporu ďakujeme Nadácii Henkel (Centrum pre filantropiu).

Registrácia účasti na akcii