Túra – Cez Ahoj na Kamzík

Poďte s nami na Kamzík – cez Ahojku. Pozrieme sa ako sa aj táto časť Bratislavy mení vďaka výstavbe. Poobdivujeme výhľady a vynoríme sa na Kamzíku, kde si môžeme vybrať medzi trolejbusom alebo pokračovaním na Železnú studničku. Trasa nie je náročná, ale treba rátať, že pôjdeme do kopca:) Stretávame sa vo štvrtok 7.3. o 9,30 hod. na zástavke Riazanská (električky 3,5,7). Opäť trasa do 3 hodín. V prípade záujmu sa prosím prihláste na e-mail: seniorivpohybe@gmail.com alebo telefonicky na 0944 577 573. Ďakujeme Tešíme sa na Vás Seniori v pohybe o.z.

Ďaľšie články

Prechádzka v Horskom parku s výkladom – 2. časť

V spolupráci s pani Masarykovou sme pre Vás pripravili pokračovanie prechádzky v Horskom parku.  Tentokrát máme v pláne zavítať do Pruegerky (záhrady) a pôjdeme aj okolo Murmánskej výšiny – pamätníku obetiam Prvej svetovej vojny.

Šesť krokov ako zvíťaziť nad žltým bicyklom

Od septembra v Bratislave funguje nová služba Slovnaft BAjk – požičiavanie žltých bicyklov, za uvádzací poplatok jedno euro. Túto služby vnímame ako veľmi praktickú a využívanú, hlavne mladými ľuďmi. My sme sa pozreli na