Túrička k vodnej nádrži Vajspeter

Milí priatelia, v júni sme pre Vás pripravili tiež nenáročnú túričku (prechádzku) k vodnej nádrži Vajspeter. Ako bonus bude túrička obohatená o výklad k miestam, cez ktoré budeme prechádzať. Sprievodca túričky bude Ivor Švihran, ktorý je kapacita v rozprávaní o histórii a zaujímavých miestach nielen v Bratislave. Základné informácie: Miesto stretnutia bude na električkovej zastávke Pekná cesta (električka č. 3), Krasňany. Túrička sa uskutoční v stredu 16.6. o 17:15 hod. prepokladáme do 18:45 hod. (zvolili sme neskorší čas, aby sme predišli horúčavám) Vstup na túričku je voľný a tiež medzigeneračný. Veríme, že čas bude vyhovovať aj pracujúcim ľudďom, tešíme sa na všetkých, ktorí majú chuť sa dozvedieť niečo nové o danom mieste. V prípade záujmu a ďalších otázok nás prosím kontaktujte na e-mail: seniorivpohybe@gmail.com alebo telefonicky na číslo 0944 577 573. Ďakujeme. Majte sa krásne Ďakujeme tiež za podporu Tescu – z programu „Vy rozhodujete, my pomáhame“.

Ďaľšie články

Prechádzka v Horskom parku s výkladom – 2. časť

V spolupráci s pani Masarykovou sme pre Vás pripravili pokračovanie prechádzky v Horskom parku.  Tentokrát máme v pláne zavítať do Pruegerky (záhrady) a pôjdeme aj okolo Murmánskej výšiny – pamätníku obetiam Prvej svetovej vojny.

Šesť krokov ako zvíťaziť nad žltým bicyklom

Od septembra v Bratislave funguje nová služba Slovnaft BAjk – požičiavanie žltých bicyklov, za uvádzací poplatok jedno euro. Túto služby vnímame ako veľmi praktickú a využívanú, hlavne mladými ľuďmi. My sme sa pozreli na