Túrička na Petržalské horárne

Milí priatelia, v júli sme pre Vás prichystali túričku (prechádzku) objavovania Petržalských horární. Počas túričky nebude chýbať výklad k menej známym miestam, ktoré spoznáte vďaka prechádzke. Sprievodca túričky bude Ivor Švihran, expert na históriu a zákutia nielen na území v Bratislave. Základné informácie: Miesto stretnutia bude na električkovej zastávke Sad Janka Kráľa (električka č. 3), Petržalka. Túrička sa uskutoční v stredu 14.7. o 17:30 hod. predpokladáme do 19:15 hod. (zvolili sme neskorší čas, aby sme predišli horúčavám) Vstup na túričku je voľný a tiež medzigeneračný. Pridajte sa k nám a objavte s nami ukryté Petržalské horárne. V prípade záujmu a ďalších otázok nás kontaktujte na e-mail: seniorivpohybe@gmail.com alebo telefonicky na číslo 0944 577 573. Ďakujeme. Majte sa krásne Ďakujeme tiež za podporu Tescu – z programu „Vy rozhodujete, my pomáhame“.

Ďaľšie články

Prechádzka v Horskom parku s výkladom – 2. časť

V spolupráci s pani Masarykovou sme pre Vás pripravili pokračovanie prechádzky v Horskom parku.  Tentokrát máme v pláne zavítať do Pruegerky (záhrady) a pôjdeme aj okolo Murmánskej výšiny – pamätníku obetiam Prvej svetovej vojny.

Šesť krokov ako zvíťaziť nad žltým bicyklom

Od septembra v Bratislave funguje nová služba Slovnaft BAjk – požičiavanie žltých bicyklov, za uvádzací poplatok jedno euro. Túto služby vnímame ako veľmi praktickú a využívanú, hlavne mladými ľuďmi. My sme sa pozreli na