Víkend v pohybe pre seniorov

Občianske združenie Seniori v pohybe organizuje pre seniorov jedinečný víkend, 22.3 – 24.3.2019, plný pohybu, ktorý sa uskutoční v penzióne Harmónia v Modre.

Počas 3 dní sme pre Vás s inštruktorkami pripravili zaujímavý program, kde budeme cvičiť jógu, trénovať pamäť a pôjdeme aj na prechádzky nordic walking do prírody.

Pobyt je určený pre seniorov, ktorí sa chcú naučiť nové cvičenia. Milujú pohyb, poprípade nemajú čas sa venovať pohybu a tento víkend by ich mohol motivovať k zmene.

Všetky cvičenia budú vhodné pre seniorov, inštruktorky budú ohľaduplné k zdravotnému stavu účastníkov. Vybrali sme inštruktorky, ktoré pracujú so seniormi dlhodobo, majú skúsenosti s dobrým prístupom.

Pobyt zahŕňa :

  • 2 noci – plná penzia
  • 2 x nordic walking – prechádzka
  • 2 x relax joga
  • 2 x tréning pamäti

V prípade záujmu o pobyt prosím pošlite vyplnenú prihlášku na email : seniorivpohybe@gmail.com

Prihlášku nájdete tu > Prihláška – Víkend v pohybe

Počet miest je obmedzený.

Seniori v pohybe o.z.

0944 577 573

Ďaľšie články

Prechádzka v Horskom parku s výkladom – 2. časť

V spolupráci s pani Masarykovou sme pre Vás pripravili pokračovanie prechádzky v Horskom parku.  Tentokrát máme v pláne zavítať do Pruegerky (záhrady) a pôjdeme aj okolo Murmánskej výšiny – pamätníku obetiam Prvej svetovej vojny.

Šesť krokov ako zvíťaziť nad žltým bicyklom

Od septembra v Bratislave funguje nová služba Slovnaft BAjk – požičiavanie žltých bicyklov, za uvádzací poplatok jedno euro. Túto služby vnímame ako veľmi praktickú a využívanú, hlavne mladými ľuďmi. My sme sa pozreli na