Výlet na Devínsku Kobylu a Devín

Milí priatelia, srdečne Vás pozývame na výlet na Devínsku Kobylu a Devín so Silviou. V utorok 10.12.o 10,00 sa stretávame na konečnej autobusov 32,35 – zastávka Kuklovská (Dlhé Diely). Vyberieme sa cez Dúbravskú hlavicu na Devínsku Kobylu a z nej už len zbehneme na Devín. Tento výlet nám zaberie cca 3 hodinky, podľa tempa, prevýšenie smerom do kopca nie je veľké, ale keďže budeme schádzať z Kobyly na Devín, kto používa paličky, určite sa zídu. V prípade otázok nás prosím kontaktujte na tel. číslo 0944 577 573 alebo na e-mail seniorivpohybe@gmail.com Tešíme sa na všetkých turistov a turistky.

Ďaľšie články

Prechádzka v Horskom parku s výkladom – 2. časť

V spolupráci s pani Masarykovou sme pre Vás pripravili pokračovanie prechádzky v Horskom parku.  Tentokrát máme v pláne zavítať do Pruegerky (záhrady) a pôjdeme aj okolo Murmánskej výšiny – pamätníku obetiam Prvej svetovej vojny.

Šesť krokov ako zvíťaziť nad žltým bicyklom

Od septembra v Bratislave funguje nová služba Slovnaft BAjk – požičiavanie žltých bicyklov, za uvádzací poplatok jedno euro. Túto služby vnímame ako veľmi praktickú a využívanú, hlavne mladými ľuďmi. My sme sa pozreli na