Výlet vlakom – Svätý Jur

V marci pripravujeme druhý výlet vlakom do Svätého Jura. Kde sa pôjdeme prejsť do historického centra. Kde sa pôjdeme prejsť do historického centra a zažijete tiež výklad o histórii mesta od sprievodkyni za 4,50 € na osobu. Hlavnou organizátorkou výletu je pani Marta Bystrianska, v prípade otázok ju prosím kontaktujte na tel.číslo : 0949 557 523 Stretávame sa o 7:50 hod. pred stánkom RegioJet na Hlavnej stanici v Bratislave. Prosím, zarezervujte si lístky na vlak. Vlak do Svätého Jura odchádza o 8:18 hod, ide o osobný vlak č. 3009. Na cestu späť do Bratislavy si rezervujte otvorený lístok, môžeme ísť vlakom o 13:25 hod. alebo o 14:25 hod. Program : Doobeda si pozrieme historické mesto, pôjdeme na kávičku a obed. Poobede sa pôjdeme pozrieť do vinohradov, spravíme si prechádzku nordic walking, samozrejme uvidíme, či bude záujem :). V prípade, že by ste chceli navštíviť aj mieste vinárstvo, môžeme ísť aj na ochutnávku vína. V prípade záujmu o výlet nás kontaktujte na seniorivpohybe@gmail.com alebo telefonicky na 0944 577 573. Ďakujeme Tešíme sa na Vás. Seniori v pohybe o.z.

Ďaľšie články

Prechádzka v Horskom parku s výkladom – 2. časť

V spolupráci s pani Masarykovou sme pre Vás pripravili pokračovanie prechádzky v Horskom parku.  Tentokrát máme v pláne zavítať do Pruegerky (záhrady) a pôjdeme aj okolo Murmánskej výšiny – pamätníku obetiam Prvej svetovej vojny.

Šesť krokov ako zvíťaziť nad žltým bicyklom

Od septembra v Bratislave funguje nová služba Slovnaft BAjk – požičiavanie žltých bicyklov, za uvádzací poplatok jedno euro. Túto služby vnímame ako veľmi praktickú a využívanú, hlavne mladými ľuďmi. My sme sa pozreli na