Výroba origami – workshop

Milí priatelia, organizujeme kreatívny workshop na ktorom sa spolu naučíme zložiť z farebného papiera krásne origami (kvet, labuť). Na podujatie sú pozvané aj deti, ktoré majú skúsenosť so skladaním origami. Veríme, že spoločne poskladáme pekné kúsky, ktorými sa potom môžete doma pochváliť 🙂 Tešíme sa, že akcia bude mať tiež komunitný charakter. Práca s origami podporuje rozvoj jemnej motoriky a tiež si vďaka kreatívnej činnosti potrénujete pravú hemisféru mozgu. Podrobné informácie Workshop sa uskutoční v utorok 29.6. o 15:00 hod. v obecnej záhrade na adrese Alstrová 249. Cesta na workshop: MHD – električková zastávka Detvianska (električka č.3) následne budete kráčať hore ku kruhovému objazdu a odbočíte doľava. Brána do obecnej záhrady bude dobre označená. Na podujatí budeme dbať o pitný režim, bude sa podávať citronáda. Vstup: voľný V prípade záujmu a ďalších otázok nás prosím kontaktujte na e-mail: seniorivpohybe@gmail.com alebo telefonicky na číslo 0944 577 573. Ďakujeme. Majte sa krásne Ďakujeme tiež za podporu Tescu – z programu „Vy rozhodujete, my pomáhame“.

Ďaľšie články

Prechádzka v Horskom parku s výkladom – 2. časť

V spolupráci s pani Masarykovou sme pre Vás pripravili pokračovanie prechádzky v Horskom parku.  Tentokrát máme v pláne zavítať do Pruegerky (záhrady) a pôjdeme aj okolo Murmánskej výšiny – pamätníku obetiam Prvej svetovej vojny.

Šesť krokov ako zvíťaziť nad žltým bicyklom

Od septembra v Bratislave funguje nová služba Slovnaft BAjk – požičiavanie žltých bicyklov, za uvádzací poplatok jedno euro. Túto služby vnímame ako veľmi praktickú a využívanú, hlavne mladými ľuďmi. My sme sa pozreli na