O nás

Image

Občianske združenie Seniori v pohybe

Seniori v pohybe je občianske združenie, ktoré vzniklo v lete v roku 2018. Jej zakladateľkami sú Eva, Silvia a Nikol. Postupne sme náš tím rozšírili a s niektorými sa rozlúčili. Aktuálne pracujeme na budovaní kvalitného tímu, pretože len tak sa môžeme posúvať ďalej a tvoriť kvalitný program pre seniorov v Bratislave.

Naším cieľom je rozšíriť aktivity pre seniorov, ktoré budú spojené s pohybom a aktívnou starobou. Ponúknuť osamelým seniorom možnosť stretnúť sa s ostatnými rovesníkmi a patriť do komunity seniorov, ktorá sa vďaka aktivitám občianskeho združenia bude stretávať a ďalej socializovať.

Náš tím

Martina
Martinakoordinátorka dobrovoľníkov, jazyková korektorka
Ak práve necestujem, a neobjavujem svet Ázie, pomáham tam, kde sa dá. Snažím sa robiť korektúru newslettrov a tiež koordinovať dobrovoľníkov združenia.
Ivor
Ivorexternista, vlastivedný sprievodca
Expert na históriu Bratislavy, sprievodca, ktorý pozná skoro všetky zákutia tohto mesta. Tvorí pre nás túričky na mieru, aby si seniori oprášili históriu a mali tiež kondíciu 🙂
Eva
Evatvorkyňa programu, grafička
Nové výzvy, nové plány, ktoré rada mením na niečo, čo obohacuje druhých. Seniori mi prirástli k srdcu. Stačí, keď vidím ich úsmevy na tvárach, som šťastná.
Katarína
Katarínafotografka
Fotografovanie je mojou vášňou už od detstva. Okrem tejto záľuby mám rada svoju záhradu a motýle. Ako dobrovoľníčka, vidím zmysel tejto práce, vyjadrením cez objektív, peknou fotografiou okamihu a momentov radostí.
Žofia
Žofiablogerka, pripravuje rozhovory
Písanie a rozhovory, teší ma, keď vidím zmeny. Rada sa pýtam, tvorím, blogovanie ma skrátka baví, dobrovoľníctvo mi dáva zmysel je to niečo, čo ma posúva ďalej.
Andrej
Andrejexternista, IT guru
Svet IT je rozmanitý, prostredníctvom nových technológii sme neustále v spojení s ostanými ľuďmi. Pre občianske združenie vytváram analýzu webovej stránky a tiež aktualizácie, ktoré sú potrebné.

logo biele 768x314


Naším cieľom je rozšíriť aktivity pre seniorov, ktoré budú spojené s pohybom a aktívnou starobou.

facebookinstagram

Populárne linky

Prispieť

Ďakujeme za ochotu podporiť našu činnosť. Vďaka vašej podpore dokážeme robiť veci lepšie.

 

prispiet

Máte otázku? Napíšte nám

 

 

kontaktovat

prispiet